وطن یعنی منتشر شد …

قطعه ( وطن یعنی … ) در قم رونمایی شد …

قطعه (وطن یعنی …) با صدای علی اسدی ، شعری از احد لیلابی و تنظیم نیما جاویدی همزمان با هفته دفاع مقدس سال ۹۵ منتشر و در دانشگاه آزاد اسلامی قم رونمایی شد

به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی ، اختتامیه نهمین دوره طرح ولایت استان سمنان شهریور ماه در شهر مقدس قم و در جوار بارگاه ملکوتی کریمه اهل بیت برگزار گردید به ایستگاه پایانی خود رسید.
به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی از قم، این مراسم ۹ شهریور در تالار شیخ مفید دانشگاه قم برگزار شد.

مجتبی سعدالدین از دست اندرکاران برگزاری این برنامه ضمن اعلام این خبر گفت: الحمدلله نهمین دوره طرح ولایت استانی بسیج دانشجویی استان به خوبی و طبق برنامه ریزی قبلی برگزار و به روز آخر خود رسید.
وی در ادامه اعلام کرد برنامه اختتامیه از ساعت ۹/۳۰ تا ۱۱  بود و جمعی از مسئولین بسیج دانشجویی و سپاه استان حضور داشتند و حجت الاسلام قندهاری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد(ع) استان سمنان سخنران ویژه مراسم بود.
مرتضی دهرویه مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان نیز سخنران دیگر این مراسم بودند  و همچنین آقای علی اسدی نیز یکی از آثار موسیقایی جدید خود را که با موضوع دفاع مقدس بود نیز در این همایش رونمایی کرد .
لازم به ذکر است نهمین دوره طرح ولایت استان سمنان از ۴ تا ۱۱ شهریور ماه در قم برگزار گردید و در پایان از دانش پژوهان حاضر در دوره آزمون کتبی به عمل آمد  .

%d8%b3%d9%86-copy-415x260

ceeee.

منتشـر شـده در مـورخ  ۱۳ شهریور ۱۳۹۵