راه یافتن به جشنواره ترنم بیداری

راه یافتن دو اثر علی اسدی به جشنواره ملی آواها و سرودهای حماسی بسیج

نیما زارع ، رئیس سازمان بسیج هنرمندان فارس از آغاز سومین جشنواره سراسری سرودها و آواهای انقلابی و حماسی بسیج با عنوان « ترنم بیداری » در شیراز خبر داد .
وی با بیان اینكه در این جشنواره جمعی از هنرمندان و شاعران و خوانندگان و گروه‌های سرود نخبه انقلابی كشورمان حضور دارند، افزود: نخستین برنامه این جشنواره با اجرای حامد زمانی و همچنین محمد محیدلی از كشور لبنان همراه خواهد بود .زارع با تصریح اینكه سرودهای حماسی جشنواره ( ترنم بیداری ) علاوه بر اجرا در شیراز در شهرهای منتخب استان فارس نیز اجرا می‌شوند ، گفت: این جشنواره با حضور چهارصد هنرمند و پانصد و هفتاد اثر هنری برگزار می‌شود .
رئیس سازمان بسیج هنرمندان فارس گفت: آثار هنری این جشنواره در بخش‌های سرود ، پاپ و موسیقی محلی و سنتی و در بیست محور نظیر ارزش‌های اسلامی، مدافعان حرم و استکبار ستیزی به رقابت می‌پردازند .

راه یافتن دو اثر علی اسدی به جشنواره ملی آواها و سرودهای حماسی بسیج ( در بخش اصلی موسیقی پاپ ) که به صورت زنده در این جشنواره اجرا خواهد کرد
یادآور می‌شود، سومین جشنواره ملی آواها و سرودهای حماسی بسیج كشور طی روزهای ۲۶ تا ۲۹ آذرماه در تالار حافظ شیراز به‌همت بسیج هنرمندان برگزار می‌شود.

.

.

.

منتشـر شـده در مـورخ  ۲۵ آبان ۱۳۹۵