دیار شیرمردان رونمایی شد

اولین اثر موسیقایی شهدای شاهرود به نام دیار شیرمردان رونمایی شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسل شاهوار شهرستان شاهرود اولین اثر موسیقایی ویژه شهدای شاهرود رونمایی شد.

دیار شیر مردان اولین اثر موسیقایی ویژه شهدای شاهرود است که به همت سپاه ناحیه شاهرود تهیه و در همایش هنر انقلاب رونمایی شد .

این مراسم شنبه ۳ مهر ماه ۹۵  بعد از نماز مغرب و عشاء در سالن همایش های کانون جوانان بسیج شاهرود برگزار شد .

خواننده این اثر علی اسدی و سراینده این اثر مهدی مقیمی از شاعران توانمند کشور است.

آهنگساز این اثر محسن طاها است و فرهاد کیانی تنظیم آهنگ دیار شیر مردان را بر عهده داشت.

مراسم رونمایی از این اثر موسیقایی با حضور حجت الاسلام امینی ( امام جمعه شاهرود ) ، سرهنگ حمید دامغانی (فرمانده سپاه شاهرود ) ، سردار ابراهیمیان ( فرمانده پدافند هوایی گروه ده محرم شاهرود ) ، حجت الاسلام مجیدی ( ریاست اداره اوقاف شهرستان شاهرود ) و تعدادی دیگر از مسئولان شهرستان انجام شد .

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام عباس امینی امام جمعه شاهرود در این آیین با تاکید بر اینکه زبان هنر، زبان گیرایی است گفت: زبان هنر گویا تر از هر زبانی است و اثر و ماندگاری آن با سایر ابزار قابل مقایسه نیست.
وی اظهار کرد: اگر همه دلسوزان و فرزندان انقلاب در حوزه هنر و تولید آثار هنری وارد شوند ، می توانیم از دوران مهد با این زبان به کودکان مان پیام دهیم تا آینده سازان خوبی برای ایران اسلامی باشند.

حمید دامغانی ، فرمانده سپاه شاهرود با اشاره به تولید اولین اثر موسیقایی ویژه شهدای شاهرود به سفارش قسمت فرهنگی سپاه این شهر گفت: مجموعه سپاه شاهرود رویکرد خود را در عرصه فرهنگی و انتقال پیام ، استفاده از ابزار هنر قرار داده است که امیداست با کمک هنرمندان شهرستان موفقیت حاصل شود.

 

 

منتشـر شـده در مـورخ  ۶ شهریور ۱۳۹۵