اجرای بزرگداشت شهدای حرم

اولین بزرگداشت شهدای مدافع حرم شهرستان شاهرود

با اجرای دو اثر موسیقایی از علی اسدی و اجرای برنامه های مختلف هنری دیگر برگزار شد


همایش بزرگ شهدای مدافع حرم و مهاجر الی الله به همت «ستاد دانشجویی راه ناتمام» دانشگاه های شهرستان شاهرود و حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان ، سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۵ در تالار شقایق های دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد. در ابتدای این مراسم حجت الاسلام سید علیرضا میرباقری رئیس حوزه اسلامی دانشگاهیان شاهرود ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین و خانواده های شهدا به تبیین مقام والای شهید در قرآن پرداخت.

امیر زارع ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در استان سمنان نیز در ادامه این مراسم در سخنانی با تجلیل از ایثار و فداکاری خانواده شهدا و با بیان اینکه شهدای مدافع حرم امنیت ما را در داخل تامین می کنند اظهار کرد: شهدای مدافع حرم به فرموده رهبر انقلاب از شهدای مظلوم ما هستند که برای ایجاد امنیت جمهوری اسلامی کیلومترها آن سوی مرزها با استکبار جهانی و اسلام آمریکایی مبارزه می کنند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۵۸ تکاور ذوالفقار شاهرود خاطر نشان کرد: دفاع در دین اسلام یک فریضه است و در هر کجا که مظلومی درخواست کمک دارد باید کمک کرد و این استراتژی انقلاب اسلامی است و ما با قوت از مظلوم در مقابل ظالم دفاع می کنیم.

در ادامه این مراسم که با اجرای موسیقی علی اسدی ، مرثیه خوانی در وصف شهدای مدافع حرم ، شعرخوانی و اجرای تئاتر همراه بود از بیش از ۲۰ خانواده مدافع حرم استان سمنان و مهاجران الی الله که در فاجعه منا به شهادت رسیدند با اهداء لوح سپاس و تندیس تجلیل و تکریم شد .

img_20160506_234842

img_20160507_143802

img_20160503_213822.

منتشـر شـده در مـورخ  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵